WHIRLPOOL ADP 750 WH

  • https://image.srovname.cz/cz/500/1316600/whirlpool-adp-750-wh.jpg

    0
  • http://www.alin-eshop.cz/editor/image/eshop_products/020602adp750wh.jpg?v=1384164339

Typ volně stojící Kategorie šířka 45 cm Kapacita sad nádobí 9 Vlastnosti Energetická třída A Účinnost mytí A Účinnost sušení A Spotřeba energie »

Recenze WHIRLPOOL ADP 750 WH

Hana Pěkný vzhled, jednoduché ovládání, velký výběr programů, které ksem zatím ještě všechny nevyzkoušela, funguje teprve týden. Více místa na hrnce, ale to vzhledem k šířce asi nejde ovlinit. Ovšem při dobrém poskládání nádobí ho umyje dost.

drak Měla jsem myčku Whirlpool asi 14 let, bylo to lepší, než mýt nádobí ve dřezu, ale s touto novou se to nedá srovnat. je výrazně lepší. Dlouho svítí kontrolka soli. Po naplnění zásobníku mi svítila více než týden, to už jsem myčku cca 20 x naplnila nádobím.

w spokojenost s cenou aquasafe jsem musel ošálit vložením druhého gumového těsnění do přívodní hadice

Temrová Ač jsem myčku neustále odmítala-nad očekávání jsem velmi spokojena,funguje téměř bezhlučně,myje skvěle,jen se ještě učím řádně nádobí naskládat.---zkrátka spokojena není co vytknout

Bobby Poměr cena/výkon: absolutní spokojenost zatím nic - nemáme ji příliš dloluho.

+ Přidat hodnocení více...

Srovnání cen WHIRLPOOL ADP 750 WH

Filtrovat:

Hodnocení produktu 81%

(56 recenzí)
  • Měla jsem myčku Whirlpool asi 14 let, bylo to lepší, než mýt nádobí ve dřezu, ale s touto novou se to nedá srovnat. je výrazně lepší.

  • Ač jsem myčku neustále odmítala-nad očekávání jsem velmi spokojena,funguje téměř bezhlučně,myje skvěle,jen se ještě učím řádně nádobí naskládat.---zkrátka spokojena

  • Poměr cena/výkon: absolutní spokojenost