WHIRLPOOL ADP 6966 ECO IX

  • https://image.srovname.cz/cz/500/1647894/whirlpool-adp-6966-eco-ix.jpg

    0

Volně stojící myčka nádobí WHIRLPOOL ADP 6966 Eco IX. Volně stojící myčka nádobí Whirlpool ADP6966 Eco IX v nerezovém provedení. Myčky nádobí jsou dnes nedílnou součástí kuchyně a zcela nahradily tradiční způsob mytí díky své schopnosti šetřit čas i peníze. 6. smysl – Myčka nádobí ADP 6966 Eco IX je vybavena »

Recenze WHIRLPOOL ADP 6966 ECO IX

pesan Překvapila nás nízká hlučnost. Kvalita umytí i na nekratší program cca 40 minut. Nádobí dáváme do myčky bez naschlých zbytků. Mytí na nejdelší program Eco se zpočátku zdál být dlouhý, ale pokud zvolíte vdnou dobu není to problém. Program "6 smysl" dává velmi dobré výsledky při mytí hrnců nebo zapékacích misek. Přínosem je zobrazení času do konce mytí. Zatím jsme nanašli nic negativního vzhledem ke krátké době používání necelý měsíc.

HH Spotřeba vody a energie, tichost, uspořádání prostoru pro nádobí, zajímavý dizain, jednoduchá obsluha. Ač původně jsem měla vybranou AEG, nelituji. zatím nic

TOM BOHUŽEL, MYČKU JSEM ZAKOUPIL DO REKONSTRUOVANÉHO DOMU A Z DŮVODU SKLUZU V HARMONOGRAMU REKONSTRUKE JEŠTĚ NELZE MYČKU INSTALOVAT A TEDY HODNOTIT. DĚKUJI ZA POCHOPENÍ . .

+ Přidat hodnocení