Whirlpool ADG 6240 FD

  • https://image.srovname.cz/cz/500/1583463/whirlpool-adg-6240-fd.jpg

    0

Typ: vestavbaKonstrukce vestavné myčky: plně integrovanáKapacita myčky (souprav): 13Spotřeba energie (kWh): 0.93Spotřeba vody (l): 6Odhadovaná roční spotřeba energie (kWh): 260Odhadovaná roční spotřeba vody (l): 1680Energetická třída: A+Účinnost mytí: AÚčinnost sušení: APočet teplot: 5Funkce myčky: indikace leštidla; »

Recenze Whirlpool ADG 6240 FD

Kamil Krejza Po dlouhém výběru u nás vyhrál tento model. Hned několik důvodů nás přesvědčilo. Nízká hlučnost, malá spotřeba vody a elektriky. Trochu nás zradily recenze co tady lidi psali ale ani jedno negativa není pravda. Dvířka zůstávájí v jakékoliv poloze a samozřejmě i zcela otevřená. Zřejmě dotyčná neměla namontovoná dvířka která zatíží správně dveře myčky. I velmi zašpiněné nádobí je čisté a suché. Návod dostačující. Používáme ECO leštidla a tablety a vysledek je super. Maximální spokojenost za super peníze kvalitní výrobek. nádobí se tam samo neskládá a nevyndavá :) ale to už je 7 smysl a ten nemá ještě žádná myčka.

Irena Myčku nedoporučuji

hanka Funkce a tichost i mytí je vynikající. Špatně suší, zůstává vysrážená pára na nádobí, tak že je jako po umytí.

Punkrác parametry, spotřeba, hlučnost někdy se nevypotřebuje celá tableta a zůstane přilepená v zásobníku. ale kdo ví? třeba je to blbá tableta.

Messi Tichý chod, osvětlení při mycím procesu,skvělé sušení nevyhovující je vrchní rošt, sklenice a hrnky drží pouze v jedné řadě zvlnění, proto je dávám dolů na dráty, které jsou určené na talíře. Měly by být i nahoře v jedné polovině, což jsem měla u minulé myčky a nebyl problém.

+ Přidat hodnocení více...

Hodnocení produktu 83%

(11 recenzí)