WHIRLPOOL ADG 6240/1 A++IX

  • https://image.srovname.cz/cz/500/2567372/whirlpool-adg-6240-1-aix.jpg

    0

Myčka na nádobí WHIRLPOOL ADG 6240/1 A++IX vám vykouzlí úsměv na tváři – převezme za vás totiž otěže v mytí špinavého nádobí! Spotřebič si poradí bez problému s až 13 sadami špinavého nádobí; díky svému 6. smyslu navíc přesně ví, který program a jakou teplotu vody má zvolit! Myčka revolučním systémem Aquastop dokonce sama monitoruje, zda nedochází k úniku vody a v případě poškození vodu odčerpá. Čas mytí můžete navíc nastavit na dobu, kdy nebudete doma!

Recenze WHIRLPOOL ADG 6240/1 A++IX

Hanus Myčku jsme ještě pořádně nevyzkoušeli, neboť nám byla špatně nainstalována, proto jí nemůžeme hodnotit. Pan Zerzánek, který ji instaloval, není odborník pro instalace a strhal nám hlavní kouhout na přívod vody, měli jsme z něj pocit, že tomu vůbec nerozumí.... Při jeho druhé návštěvě chybu neopravil, ba naopak, voda z kohoutu neteče zas vůbec, myčka tudíž nenapouští vodu a navíc nám začala kapat voda i z odpadní odtokové trubky. Než jsme si koupili tuto myčku vše fungovalo, od návštěvy pana Zerzánka máme rozhašené všechno.Toto jsme u DATAARTU reklamovali a požadovali jsme odborníka v oboru, ten by měl přijet v pátek 14.2.2014, tak uvidíme.

Trója zatím jsem spokojená, nevyužila jsem ještě všechny programy ale podle doposud vyzkoušených,věřím, že jsem si vybrala to kvalitní myčku

zákazník - jednoduchá volba mycího programu; - velmi tichý chod; - nádobí je vždy čisté; - fajnové je tlačítko přerušení programu + volba vypuštění vody nebo pokračování v mytí; - chybí návod na instalaci myčky; - dílenské provedení některých dílů - ustavující šrouby bych uvítal masivnější; - uchycení vestavné myčky ke korpusu kuchyňské linky je spíše fórové a špatně dostupné; - chybí úchytka spodního koše (nahrazeno pouze jakoby držátky od 2 košů na příbory; - koše na příbory mají tak velké otvory, že jimi propadnou malé "espreso lžičky"; - dvířka se musí zatížit, aby zůstala otevřená; - doba mycích programů je nečekaně dlouhá; - velmi slabá signalizace ukončení mycího programu, pokud se použijí tablety 3v1 doba mytí se ještě prodlužuje; Kupoval jsem ve spěchu, pouze na základě informací na webu. Příště budu vybírat pečlivěji:-)

Vicek Stará myčka už přes půl roku nemyla a skleničky už se tak neleskly, stačilo jedno umytí a krásně se lesknou. Máme jen 14 dní, ale na vánoce a silvestr jela hodně často a zatím naprostá spokojenost se vším! A co se týče negativních recenzí ohledně délky mytí tak je naprosto stejné jako u jiných značek! A co se týče sušení tak je také vše naprosto v pořádku- někdo tu psal, že myčka nesuší, ale stačí si přečíst návod a u některých programů je jen částečné nebo žádné sušení! To je třeba na hodně křehké nádobí. Zatím naprostá spokojenost!

Tomáš Pinc - skvěle myje a to i napečené pánve bez namáčení - absolutně tichý chod, když jsem jí prvně spustil tak jsem u ní stál a poslouchal zda běží, u staré jsem musel zesilovat zvuk u telky :-)) - přehledné ovládání - občas se nerozpustí celá tableta, za tři týdny co jí mám 2x - mohlo by být hlasitější pípání ukončení mytí

+ Přidat hodnocení