SIEMENS SR26T890EU

  • https://image.srovname.cz/cz/500/2706056/siemens-sr26t890eu.jpg

    0

Kupte spotřebič Siemens a získejte 1.000,- Kč zpět! Eco bonus - využijte speciální příležitost, pořiďte si některý z akčních spotřebičů Siemens a dostanete tisíc korun zpět. Po nákupu spotřebiče se jen zaregistrujte, vložte účtenku a je to. Více informací ZDE. Akce probíhá od 1.1.2014 do 28.2.2014 (do vyčerpání zásob »

Recenze SIEMENS SR26T890EU

Franta Myčka je opravdu tichá, může být klidně v obývák ... Vypadá dobře, opravdu na povrchu nejsou otisky prstů. Za tu cenu jsem spokojený, více jsem nečekal. Ale máme ji krátce - zatím tak 5x mytí. Dobře vypadá, je tichá, dobře funguje, má bezpečné připojení hadice přes elektrický stop-ventil, který zavře vodu při úniku vody z vnitřní hadice do vnějšího pláště hadice. Má hodně tlačítek a každé má převážně jednu funkci, což je mnohem lepší, než když máte 4 tlačítka na všechno a všelijak musíte cestovat v menu. Lze přerušit program kdykoliv a otevřít ji, následně může pokračovat, pamatuje si, kde byla. Mouchy se vždy najdou. Pokud chcete nechat dvířka nedovřená, ale s takvou mezerou, aby myčka odvětrávala, tak musíte mezi dvířka a vrchní desku něco vzepřít. My zatím používáme kostičku z polystyrénu. Protože jinak těsně před docvaknutím dvířek jsou dvířka natolik přivřená, že jsou vlastně takřka zavřená. A nechávat je zcela otevřená by nebylo bezpečné a praktické. A ještě maličkost - to je ale neduch všech nynějších spotřebičů. Za cokoliv chcete myčku uchopit a poponést, odtáhnout ap., tak máte pocit, že tu část od myčky utrhnete. Nějak ta karoserie je tam asi jen nacvaknutá, trochu mi chybí tuhá soudržnost dílů - ale může to být jen můj dojem. Například chtít to nadzdvihnout za zadní přesah desky, tak to bych se bál. Nožky byly po rozbalení dost zatažené na doraz a byl docela problém je povyšroubovat, protože v té poloze ani není možno nasadit klič na šestihran nohy.

Kamila nemá chybu

Froňková Celková spokojenost,myčka je velmi tichá,dobře myje a zatím jsem nenašla žádné negativum.

Gibon Výborně myje i opravdu dlouho zaschlé skvrny od kafe, velmi tichý chod. Šuplík na příbory je praktičtější než klasické koše, ačkoliv se po něj nevejdou vyšší sklenice. V odpadní hadici byla jakási záslepka, která byla umístěna poměrně hluboko (šla dost blbě odstranit). Je-li v myčce zasunutý horní šuplík na příbory, nevejdou se pod něj větší sklenice (jde ale vyndat, tak se to dá přežít.

Zdeněk Chmelík tichá, splňuje účel, supr přihrádka na příbory nic

+ Přidat hodnocení více...

Hodnocení produktu 94%

(11 recenzí)