Hyundai DTB656DW8

  • https://image.srovname.cz/cz/500/1859142/hyundai-dtb656dw8.jpg

    0
  • https://pimgs.bcdn.cz/0/7/7/f40d4385/a625a6c49969ab8de6880e768e230a02.jpg

Typ: stolní Kapacita myčky (souprav): 6 Spotřeba energie (kWh): 0.61 Spotřeba vody (l): 7 Odhadovaná roční spotřeba energie (kWh): 174 Odhadovaná roční spotřeba vody (l): 1960 Energetická třída: A+ Odhadované náklady mytí za 1 rok (Kč): 793 Odhadované náklady mytí za 5 let (Kč): 3966 Odhadované náklady mytí za 10 let »

Recenze Hyundai DTB656DW8

Marie Jedličkova Se vším jsem spokojena Hlučnost

Madla velikost, výkon, sklopné držáky na talíře Až na sklopné držáky na talíře je interier řešen dost neskladně. Tmavý vnitřek. Nesmyslně uspořádáná pojezdová kolečka, takže koš na nádobí při zasouvání padá do mezery mezi dvířky a vlastní myčkou. Lepší popis a více fotografií by napomohly.

Ivee Úsporný rozměr, jednoduché ovládání. Pokud se nádobí překrývá, nedostane se k němu trysk vody a umytí není stoprocentní.

Radana Hlučnost je v normálu, nijak mě neruší (a to mám 1+kk), jen párkrát během mytí zahučí, jinak jen lehce šplouchá voda. Umývá perfektně. I když jsem zapomněla jednou dát tabletu tak při nejsilnějším programu mi umyla nádobí na jedničku - jen v horké vodě. Nádobí je po umytí suché a čisťounké. Myčka mi ušetří drahocenný čas, který můžu strávit lépe než stáním u dřezu. Bydlím sama, takže velikost naprosto vyhovující, pro 1 člověka akorát. Mám malý byt, takže samostatně stojící myčka by se mi nikam nevešla, tuhle jsem strčila do nevyužívaného rohu linky. Jsem moc spokojená a všem můžu jedině DOPORUČIT!!! Jedna z mých nejlepších investic!

Káča Myčka je ve srovnání s mou předchozí stejných vnějších rozměrů uvnitř strašně malá. Také v porovnání spůvodní nesuší ani zdaleka dobře, spíš jen tak "hala bala". Poměr cena/výkon je ale dobrý.

+ Přidat hodnocení více...

Srovnání cen Hyundai DTB656DW8

Filtrovat:

Pobočky: Čáslavská, Heřmanův Městec

Úvěry: Cetelem

Další: bankovní převod, Ebanka, splátky, hotovost

Do obchodu

Hodnocení produktu 83%

(12 recenzí)
  • Myčku jsem kupovala pro maminku. V pohodě zvládne obsluhu, je velmi spokojena s kvalitou umytí. Vím, že to s parametry nemá nic společného, ale velkým kladem myčky je i to, že má stále uklizeno, nikde nestojí neumytý hrnek. Celý den shromažďuje nadobí, večer zapne, ráno uklidí a je to.

  • Ani jsem nečekal, že budu tak spokojen - funguje vše, myčka velmi slušně myje a suší. Je téměř bezhlušná, ovládání jak pro cvičenou opici. Prostě není moc co vytknout. Za 4999 Kč prostě výhodná koupě.

  • Po 14dnech používání - tichá,nádobí je suché,lesklé,na to jak je malá se do ní vejde hodně nádobí - jsem opravdu velice spokojená!