Electrolux ESL43500

  • https://image.srovname.cz/cz/500/1582679/electrolux-esl43500.jpg

    0

Plně integrovaná vestavná myčka nádobí ELECTROLUX ESL43500 šířka 45 cm. 9 sad nádobí. Elektronické ovládání tlačítky. LED displej. Praktická LED kontrolka u myčky Elektrolux ESL43500 vás upozorní, když dojde sůl nebo leštidlo a je třeba je doplnit. Díky přehlednému uspořádání nabídky a praktickému otočnému voliči lze »

Recenze Electrolux ESL43500

Mmiruss Hlavní s čím jsem spokojená, je to, že myčka má minimální hlučnost. Téměř nejde slyžet, že myje. Další spokojenost je s 30minutovým programem. Ten je k nezaplacení. Ovládání je přehledné a snadné. Takže opravdu jedna velká spokojenost. Prozatím nemohu říct, že bych byla s něčím nespokojená. Vše běží tak jak má.

Erick Vsetko OK podla predstav. -

Čejka velmi nízká hlučnost, skvělé mytí, velmi jednoduché ovládání, skvělý 30 min. program - na běžně zašpiněné nádobí bohatě stačí návod na instalaci není v češtině a není úplně jasný. Sklápěcí polička horního koše se dá použít jen na opravdu malé šálky. V popisu na eshopu Datartu je uvedeno: "spodní koš se 2 sklopnými držáky na talíře" - nic takového ve spodním koši není, ten má pevné držáky na talíře

+ Přidat hodnocení