Electrolux ESF 66070 WR

  • https://image.srovname.cz/cz/500/1330513/electrolux-esf-66070-wr.jpg

    0

Volně stojící myčká nádobí Electrolux ESF66070WR   Volně stojící myčka nádobí ELECTROLUX ESF 66070 WR nabízí XXl vnitřní prostor myčky, který umožňuje snazší vkládání rozměrných kusů nádobí. talíř na pizzu průměru až 34cm, velká krájecí prkénka, váza, pekáče apod. To umožní myčku ESF 66070 WR využit naplno. Unikátní »

Recenze Electrolux ESF 66070 WR

mildaho Zvětšený vnitřní prostor Spodní koš při vysouvání mírně zadrhává o schod, způsobený nestejnou výškou vedení ve skříni a ve dvířkách, spodní koš se po vysunutí samovolně mírně zasouvá zpět (není způsobeno křivostí podlahy - je to dáno rozdílem výšky vedení koše ve skříni a ve dveřích) Programy s předmytím jsou velmi dlouhé, naopak program bez předmytí - jediný krátký - nemyje dostatečně dobře, je opravdu pro skoro čisté nádobí Myčka nemá odhlučnění filcovou rohoží - je proto hlučnější

Dagmar V. tato myčka je bezvadná.je tichounká,bezvadně myje,akorát využívám jen quick program,který trvá cca 30 minut a umyje stejně kvalitně jako ostatní programy,které jsou na skoro tři hodiny.jsem s ní maximálně spokojená!Sušení není někdy stoprocentní,ale to je možná tím,že nedávám leštidlo,myji pouze na multitabs.takže hodnocení za jedna!! není ,co bych nějak vytkla.já jsem naprosto spokojená.

Taťána Koubová Tato myčka má jen samé plusy, je super nejen kvalitou, mytím, sušením, ale i cenou. Tato myčka právem zvítězila v D-testu.

amn13 Celková spokojenost! Překvapila mě délka mycích programů

milano 39 |Tichá myčka, zatím zcela bez problémů 0

+ Přidat hodnocení více...