CANDY CDP 4609

  • https://image.srovname.cz/cz/500/1683221/candy-cdp-4609.jpg

    0
  • https://static.sporilek.cz/img/produkty/candy-cdp-4609.jpg

Loučíte se s ručním mytím talířů? Mávejte utěrkou. Volně stojící myčka nádobí CANDY CDP 4609 je skvělá volba pro menší domácnost. Nezabere místo v kuchyňské lince. Kam ji postavíte, tam odvede kus práce. Najednou umyje až 9 sad talířů. Ovládání je snadné. Podle typu a míry znečištěnosti nádobí zvolíte jeden z pěti programů. Na konec mytí vás upozorní zvukový signál. Hrnce, příbory i talíře vytáhnete dokonale čisté a lesklé. Navíc budou i suché. Myčka patří do vysoce úsporné energetické třídy A+.

Recenze CANDY CDP 4609

jiří S myčkou jsem spokojený, i když někdy skleničky mi přijdou ne moc dobře umyté, tomu dávám za vinu, že nepoužívám leštidlo

V. Černý Myje nádobí, takže splnila naše očekávání. Je levnější, než Beko, tak jsem se trochu bál, ale příjemně překvapila. Praktický krátký program, jednoduché ovládání, a tlačítko pro kombinované tablety. Při pečlivějším zkoumání je vidět, že na konstrukci se šetřilo. Např. dvířka jsou z tenčího plechu, tlačítka z lacinějšího výlisku. Ale vzhledem k ceně myčky nelze očekávat nic jiného. Na mytí to nemá vliv.

+ Přidat hodnocení

Srovnání cen CANDY CDP 4609

Filtrovat:

Pobočky: Komenského, Hlinsko

Na trhu od roku: 1997

Platební karty: Visa, Visa Electron, MasterCard, Maestro

Úvěry: Home Credit

Další: bankovní převod, Ebanka, splátky, hotovost

Certifikáty: APEK, Spolehlivý obchod

Do obchodu

Hodnocení produktu 80 %

(2 recenze)
  • malé rozměry

  • neruší

  • Myje nádobí, takže splnila naše očekávání. Je levnější, než Beko, tak jsem se trochu bál, ale příjemně překvapila. Praktický krátký program, jednoduché ovládání, a tlačítko pro kombinované tablety.