Bosch SPV43M00EU

  • https://image.srovname.cz/cz/500/1742025/bosch-spv43m00eu.jpg

    0

Plně vestavná myčka Bosch SilencePlus SPV43M00EU s náplní na 9 jídelních sad, v úsporné energetické třídě A+. Přednosti a vybavenost plně vestavné myčky Bosch SPV43M00 EU „SilencePlus“ jsou: ½ náplň, varioSpeed a IntenziveZone. Další výhodou u myčky Bosch SPV43M00 EU je dávkovací asistent a časová předvolba až »

Recenze Bosch SPV43M00EU

Pavla Je vidět technický pokrok. Ve srovnání s předchozí myčkou, kterou jsem měla sedmnáct let tato myčka ve stejném prostoru umyje více nádobí a dobře. Suší mnohem lépe a je tichá. Také signalizace konce mytí je dobře vyřešena světelně, zvuková je téměř neslyšitelná ani při nastavení na maximum. V programu Rychle 45 chybí sušení a funkce Extra sušení není umístěna na ovládacím panelu a musím se k ní dostat přes menu, což je trochu složité. Trvale je nastaven program Eco, já nejčastěji používám program Auto a musím vždy přepnout. Doba mytí ve srovnání s původní myčkou je dlouhá.

ŠOlda tichá, velmi šikovný variabilní prostor, přehledné ovládání při běhu není snadno zjistitelné kolik chybí do konce cyklu

mm výborně myje, tichá nic

adriana nemam co vyrobku vytknout, naprosta spokojenost zatim jsem nic nenasla

+ Přidat hodnocení