Bosch SPV 40E00EU

  • https://image.srovname.cz/cz/500/1742312/bosch-spv-40e00eu.jpg

    0

UMÝ,VAČKA RIADU . POPIS: . Ná,plň: 9 obedový,ch sú,prav . Trieda spotreby energie: A + . Spotreba energie v programe Eco 50: 220 kWh / rok na zá,klade 280 &scaron,tandardný,ch umý,vací,ch cyklov ( napojenie na studenú, vodu ) »

Recenze Bosch SPV 40E00EU

evuleruza Mám srovnání s Whirlpool ADG 789,oproti té: -výborně myje -bezvadně usušené nádobí -dostačující počet i délka programů,i ten nejkratší je skvělý..... -tichá -tři polohy horního koše Jsou to drobnosti,ale... -méně místa v koších,hůř se nádobí umisťuje -ovládací knoflíky jsou takové "nic moc" prostě černý plast...... -příliš krátké pípání při oznámení domytí

Honza překvapivě tichá v porovnání se starší Whirpoolkou,super výsledky mytí,žádné zbytky tablety

Vlado Celkovo unyvacka umava dobre, nenechava flaky. mierne zvysena hlucnost (v porovnani s inym umyvackami, co som doteraz pouzival) a dvierka nemozu byt pootverene (bud su uplne zatvorene alebo uplne otvorene).

Martin Jednoduchá instalace, myje kvalitně, umyje i zapečený pekáč, sklo je čisté bez nejmenších chybiček. Pro dva lidi ideální volba, nebo pro menší rodinu. Program ECO naprosto usporny. Když budete instalovat dvířka kuchynske linky na myčku, tak budete potřebovat šestihranný šroubovák. Křížovým neuspějete :) Jinak myčka funguje bezvadně.

Arnika Myčka splnila má očekávání, je tichá, účinnost mytí je vysoká i při zrychleném programu. Nádobí se do myčky dobře skládá i s ohledem na její velikost. Pokud se ihned po mytí neotevře myčka, aby unikla horká pára, zůstane nádobí lehce mokré, ale jen minimálně. Celkově jsem s tímto výrobkem velmi spokojena. nic

+ Přidat hodnocení více...