BOSCH SPS69T42EU

  • https://image.srovname.cz/cz/500/2567994/bosch-sps69t42eu.jpg

    0

Myčka ActiveWater Bosch SPS69T42EU patří do energetické třídy A++. Myčka Bosch SPS69T42EU nabízí funkci HygienaPlus, která zvýšenou teplotou při oplachu zaručuje nejlepší hygienické mytí. Myčka Bosch SPS69T42EU je extrémně tichá. Technické parametry náplň: 10 jídelních sad třída spotřeby energie: A++ spotřeba energie »

Recenze BOSCH SPS69T42EU

jenda Jsme spokojeni myčka není skoro slyšet o to nám nejvíc šlo.Malý odběr vody v poměru předešlé myčky výborná ovladatelnost. Špatný přehled manuálu myčky

Jitka. K. Velice tichá, skoro ani není slyšet, pěkný vzhled i ovládání, o třídu výš než naše minulá myčka Elektrolux. Zatím vyhovuje vše. Uvidíme...

Nejtek Funkčnost myčky vynikající. Myčku Bosch jsme měli i tu původní k velké spokojenosti.Doufám, že to bude stejné i snovou. zatím OK. Ovládací panel obsahuje malé popisky, bez brýlí pro mne nečitelné.To je pro mne jediná slabina.

Hana Hozová tichá, úsporná, variabilní nastavení zatím nic

JJ Opravdu tichy chod, dobře reseny interier, prostorne kose, policka na pribory. Jednoduche ovladani - konecne to dokaze spustit i muz :-) Nehezky umistena detska pojistka, která navic vypada velmi "forove" a spatne se ovlada (nastesti ji nepotrebujeme). Otvirani dvirek jde velmi ztuha - vkladani po jednotlivých kusech nadobi vas brzy omrzi.

+ Přidat hodnocení více...