Bosch SPS53M88EU

  • https://image.srovname.cz/cz/500/3317956/bosch-sps53m88eu.jpg

    0

Vršící se hory špinavého nádobí a hodiny otročení u dřezu? Už nikdy víc! Vaším zachráncem je myčka Bosch SPS53M88EU, která se narodila pro jediné – aby za vás umyla i to nejšpinavější nádobí! Stačí zvolit jeden z 5 mycích cyklů, vložit až 9 jídelních sad a během 3 hodin je hotovo. Pro mimořádně silné zašpinění disponuje spotřebič technologií IntenzivZone, která si poradí i s tou nejodolnější nečistotou! Spěcháte? Pak stačí zvolit program VarioSpeedPlus, který během okamžiku umyje všechno nádobí!

Recenze Bosch SPS53M88EU

mili Nejvíce jsem spokojená s nízkou hlučností myčky. Co mi vadí, je nešikovné rozmístění v koši, dále mi velmi vadí mřížka na příbory, nevejde se mi tam většina příborů, když ji otevřu, je velmi nešikovné, že ve velké přihrádce se sejde několik vidliček, apod., a tím pádem hrozí, že nebudou dobře umyty.

Pamětický Perfektní od objednání až po dovoz a instalaci výrobku Jediným stínem je pouze polský návod .

Martin Myčka velmi dobře myje i s levnými mycími prostředky, velmi tichá, pěkný design a uspořádání ovládacích prvků, přehledný displej, automatické otevření dveří myčky po skončení programu(funguje ale jen s programem Eco bez přídavných podprogramů, program eco trvá přes tři hodiny!). Dlouhé mycí programy, zejména program Eco, malá skladba programů,úplně chybí program na obyčejný oplach studenou vodou, chybí akustická signalizace konce programu. Uspořádání horního koše není optimální, zejména sklenice je problém nědy uspořádat, stačilo by jednodušší uspořádání.

stepan Myčka není skoro vubec hlucna Občas se zasekne tableta a pak je potřeba dát celé znovu

Karolína Mám ji krátce,ale zatím myje dobře.Je tichá.Bude z ní určitě dobrá kamarádka Zatím nic

+ Přidat hodnocení