Bosch SPS53M32EU

  • https://image.srovname.cz/cz/500/1741772/bosch-sps53m32eu.jpg

    0

Myčka nádobí, 45 cm třída spotřeby energie A+ třída účinnosti sušení A spotřeba v programu Eco 50°C: el. energie: 0,78 kWh, voda: 9 l spotřeba energie v programu Eco 50 °C: 220 kWh/rok spotřeba vody v programu Eco »

Recenze Bosch SPS53M32EU

Janča DOBRÁ CENA,VÝBORNÝ A TICHÝ POMOCNÍK NIC

fugazza Je to moje první myčka, takže jsem nestranně nadšen tím, že si nemusím máchat ruce ve dřezu, a přitom je výsledek výrazně lepší. Vyzdvihl bych ovládací panel, který obsahuje přesně to, co bych si představoval, nic víc, nic míň. Za čtrnáct dní provozu se žádná závada neprojevila, tak snad to vydrží i nadále. Kvalita mytí v pořádku, a to i na krátký program. Akorát hrnce se zaschlou rýží nedává.

Jana K. Opravdu vynikající myčka!! Čekala jsem, že bude tichá, ale že jí vůbec neuslyším, to by mě nenapadlo!! Nádobí je taky krásně umyté a suché. Ovládání jednoduché. Naprostá spokojenost. Trochu košíky uvnitř, ale jde o zvyk.

BEAR už jsme tento typ myčky měli. vydržela nám asi 12 let. teď prý je všechno nastaveno, aby za poloviční dobu odešlo ...

blankavel - s výrobkem jsem spokojená, téměř všechno nádobí stačí mýt na 45°C - 30 minut, pouze příliš zaschlé nádobí stačilo umýt na 65°C, -75°C které jsem požadovala při koupi jsem zatím ani nemusela použít - zatím jsem po měsíčním používání na nic nepřišla

+ Přidat hodnocení více...