BOSCH SPS 53M68EU

  • https://image.srovname.cz/cz/500/2983942/bosch-sps-53m68eu.jpg

    0

Nerez myčka nádobí šířky 45 cm Bosch SPS53M68EU »SilencePlus« ActiveWater v A++: obzvláště šetrná k životnímu prostředí a vaší peněžence, díky vysoké úspoře energií. Funkce VarioSpeed Plus, technologie šetrného mytí skla, vysoce flexibilní systém košů VarioFlex, AquaStop: 100% doživotní záruka na škody způsobené »

Recenze BOSCH SPS 53M68EU

krcova.ludmilla Dnešní funkce myček mají být podle jednotlivých popisu daleko kvalitnější ,ale mi připadne ,že ty které se vyráběly dřív byly daleko lepší. Ty dnešní mají sice menší spotřebu vody i elektřiny, jsou vybaveny senzorem na množství nádobí, můžete si zvolit i jak dlouhou se bude nádobí umývat, výhodou je i zobrazení času jak dlouho bude myčka ještě umývat. Umývá velmi dobře ,ale to je tak vše , ale já chci mít nádobí i suché což nemám. Koupila jsem si značku Bosch , protože tuhle jsem si zvolila i před 14ti léty a byla jsem velice spokojená, nádobí skvělé umyté a suché ,ale nemohla jsem ovlivnit nic ani délku mytí a jak dlouho bude myčka v chodu jsem odhadovala. Nevyhovuje mi sušení a nepřehledný návod k použití , kterým musím stále listovat , jednotlivé funkce by měly být popsané na jedné straně a ne si nejprve přečíst jak to udělat a potom se vracet na začátek a podle čísel hledat co je co

Milan Ticha Myje dobre Myti trva 2-3 hodiny, mycka co jsem mel predtim myla 37 minut. Ale kdyz nikam nepospicham tak to zas tak nevadi pripadne se da zapnout zrychleny program.

+ Přidat hodnocení