BOSCH SPI 69 T 35 EU

  • https://image.srovname.cz/cz/500/1971371/bosch-spi-69-t-35-eu.jpg

    0

Typ: vestavba Konstrukce vestavné myčky: přední panel Kapacita myčky (souprav): 10 Spotřeba energie (kWh): 0.75 Spotřeba vody (l): 9 Odhadovaná roční spotřeba energie (kWh): 211 Odhadovaná roční spotřeba vody (l): 2520 Energetická třída: A++ Odhadované náklady mytí za 1 rok (Kč): 1337 Odhadované náklady mytí za 5 let »

Recenze BOSCH SPI 69 T 35 EU

Dada Tichý chod, velký výběr programů, které lze různě kombinovat. Také vnitřní modré osvětlení je výhodné při ukládání nádobí nebo vyklízení již umytého.

Jirka S. Neuvěřitelně tichá, před tím jsem měl 6 let myčku Baumatic BID46, nyní mám pocit, že nádobí vůbec nemyla. Vše je nyní perfektně umyté na první pokus včetně hodně zaschlých zbytků jídla v hrncích. Navíc po otevření nenásleduje "párová facka". Taktéž mě nadchlo kolik věcí se tam oproti Baumaticu vejde. Určitě doporučuji. Chybí mi dětská pojistka proti zapnutí/vypnutí myčky. Ale to je úděl všech designerů spotřebičů, že zřejmě nemají děti. Modré světlo je občas nepříjemné, že svítí hodně a je vpředu - dá se vypnout. I když v noci je toto osvětlení zase vyhovuje, že se nemusí svítit na celou místnost, když chci pouze vyskládat nádobí.

+ Přidat hodnocení

Hodnocení produktu 100%

(2 recenze)