BOSCH SMS58N98EU

  • https://image.srovname.cz/cz/500/2635459/bosch-sms58n98eu.jpg

    0

Typ: volně stojící Kapacita myčky (souprav): 13 Spotřeba energie (kWh): 0.92 Spotřeba vody (l): 6 Odhadovaná roční spotřeba energie (kWh): 262 Odhadovaná roční spotřeba vody (l): 1680 Energetická třída: A++ Odhadované náklady mytí za 1 rok (Kč): 1105 Odhadované náklady mytí za 5 let (Kč): 5527 Odhadované náklady mytí »

Recenze BOSCH SMS58N98EU

Luboš Velmi tichá Možná podstavba pod linku Vyrobená v Německu Základní automatický program trvá 3:15 (lze zkrátit s vario+ na 1:40)

Jana Myčka na Eco program nádobí velmi dobře umyje a to i bez předmývání, jen zbavené zbytků a pěkně usuší. Hlučnost je nízká a ovládání jednoduché. Perfektní je přihrádka na příbory, mnohem lepší než košík, protože každý kus je odděleně. Návod je srozumitelný. Zatím vyhovuje vše. Snad jen to, že k myčce byl přiložen nějaký kus "těsnící lišty", ke kterému jsem nenalezla uplatnění a není o něm zmínka ani v návodu.

miba Myčka je tak tichá, že hned po zapnutí nepoznáte, jestli opravdu běží. Myje výborně (příbory ale musí být správně vyskládány včetně správně vyskládaného koše pod nimi). Dětská pojistka funguje jen při zapnutí programu stisknutím jediného tlačítka - jen otázkou času, kdy na to děti přijdou. Mechanická pojistka proti otevření dveří v podstatě není třeba, dveře se otevírají dost ztěžka. Ale pojistka proti náhodnému spuštění mycího programu dítětem není. Asi vytahovat ze zásuvky... Myčka nemá mycí rameno pro zásuvku na příbory. Stačí víc misek nebo poklička naplocho a máte většinu příborů neumytou. Výsledkem razantního zasunutí naplněné zásuvky na příbory jsou příbory na jedné hromadě. Vyskládat příbory do zásuvky zabere víc času, než koš na příbory. Uklízení vyjde lépe, pokud se své dává k svému. Spodní koš má mezery poměrně daleko od sebe, vejdou se tam i širší hluboké talíře. Zato se jich tam vejde méně. Ohledně množství nádobí, které se vejde do spodního koše, bych vychází v porovnání se starou AEG takřka nastejno, AEG tam ale navíc měla i koš na příbory a do horního koše jsem mohla vršit až po strop (tady to nejde, neumyjí se příbory). Suší mizerně. Při zvýšení energetické náročnosti - tlačítko lepší sušení - ujde.

Bucki Zatím jsem myčku nemohla vykoušet. U výrobku chyběl český návod k použití.

ohynek Ovládání je velice intuitivní. Hlučnost je také dobrá, hlavně když myjeme převážně v noci. Šuplík na příbory je šikovná věc. Po umytí je nádobí sice suché, ale stěny myčky jsou dost mokré. Sice je to prý normální, ale stejně jí vždy po omytí nechám vyschnout.

+ Přidat hodnocení více...