BOSCH SMS58N88EU

  • https://image.srovname.cz/cz/500/2429989/bosch-sms58n88eu.jpg

    0

Poohlížíte se po nové myčce? Ta co máte doma už vydává různé zvuky, mycí cyklus je dlouhý a nádobí není tak čisté a lesklé jak si představujete ? Pak jste tu správně !!! Automatická myčka BOSCH SMS58N88EU o šíři 60cm, ve velmi moderním a elegantním designu nerez splní všechna vaše očekávání. Vložte do myčky pohodlně »

Recenze BOSCH SMS58N88EU

Tereza B. Snadné ovládání, tichá, krásně myje, má skvělý povrch bez otisků prstů. Malá spotřeba energie a vody. delší doba programů.

Neznámý V porovnání s jinými produkty jsem shledal přednosti výrobku odpovídající ceně. Velmi pracná orientace v přednostech výroku v nepřeberné škále nabízeného zboží dané kategorie.

Petra K. Po pár týdnech maximální spokojenost, úúúžasně tichá, super je příborová zásuvka, podle které jsem myčku vybírala a celkově je myčka hodně prostorná.

Dagmar Super myčka,je tichá,dobře myje, má krásný povrch i dobré zobrazení času mytí. Praktická je horní příborová zásuvka. Rychlé dodání a s PPL dobrá přeprava. Jsem maximálně spokojená. žádné nemám.

Leoš Potiška Měli jsme myčku od Bosch 10 let a když jsme ji kupovali zabudovanou v lince,tak už měla 15 let.Shrnu vše 25 let vydržela naše první myčka od firmy Bosch,tak jiná volba než tato značka nepřipadala v úvahu.S touto myčkou,zatím naprostá spokojenost,tichá s minimální spotřebou vody a hlavně kvalitně a dokonale umyje i hrubé nečistoty.Jestli vydrží jen polovinu doby co naše první,budeme velice spokojeni.

+ Přidat hodnocení více...