Bosch SMS50L18EU

  • https://image.srovname.cz/cz/500/1968147/bosch-sms50l18eu.jpg

    0
  • https://i.cdn.nrholding.net/38514917/800/600/

Typ: volně stojící Kapacita myčky (souprav): 12 Spotřeba energie (kWh): 1.02 Spotřeba vody (l): 11.8 Odhadovaná roční spotřeba energie (kWh): 290 Odhadovaná roční spotřeba vody (l): 3300 Energetická třída: A+ Odhadované náklady mytí za 1 rok (Kč): 1324 Odhadované náklady mytí za 5 let (Kč): 6622 Odhadované náklady »

Recenze Bosch SMS50L18EU

Eva S. hodnocení obchodu Onlineshop, protože myčka byla dárek a uživatelé jsou spokojeni nesmírně- tichá, výborná kvalita mytí, dostatečný výběr programů, jednoduchá obsluha Obchod naprosto skvělý- výborná komunikace, rýchlost vyřízení i vstřícnost, jednoznačně doporučuji a ráda se vrátím nic

Hubert B. Myčka byla vybraná na základě výsledků testu v jednom spotřebitelském časopisu. Co se týká kvality mytí a sušení jsme spokojeni. Myčka nahradila předchozí cca 10 let starou. Zvykáme si na jiné uspořádání košů a tedy i jiný způsob rozmístění nádobí pro optimální využití místa. To je, ale jen otázkou času. Fajn je možnost sklopit trny na talíře v spodním koši. Jen drobnost. K dokonalosti by se hodila možnost změny polohy koše na příbory některé myčky to umožňují - otázka jak myjí. A kdyby bylo možné sklopení trnů na talíře jen poloviny délky. Ale nevím jestli to nějaká myčky vůbec má.

Maria Kedže mám prvú umývačku, tak ju nemám s čím porovnať, ale riady sú lesklé a tak by som ich isto ručne neumyla. Nie vždy umyje hrnce a plechy na pečenie až tak dobre.

Petr Řekl bych, že za tu cenu je to velmi dobrá myčka. Nepoužíváme sůl, jen tu, co je použita v nejlevnějších tabletách z marketu. Je dost tichá, což však záleží na osobním vnímání. Ovládání jednoduché, s možností zrychlení mytí, byť za cenu o něco vyšší spotřeby vody. Odložení startu se taky někdy hodí. Nutno upozornit na odstranění folie na dveřích; někdo se pak mylně domnívá, že mají zlatavou barvu, jak jsem se dočetl v jedné recenzi. Dětský zámek je poněkud nedořešený; zámek je sice aktivní v procesu mytí, avšak ve vypnutém stavu, vám dítě myčku bez problému zapne a spustí, což pokládám za problém. Manželka si také stěžuje na nemožnost sklopení trnů na zakládání talířů v horním koši. Pokud bych si měl vybírat znovu, asi bych nevolil jinak.

Honza |Nevyhovuje mi košík na příbory a kuchyňské nářadí. Lepší je šuplík jako u dražších verzí stejné značky.

+ Přidat hodnocení více...

Srovnání cen Bosch SMS50L18EU

Filtrovat:

Pobočky: Dělnická, Praha 7 • Bašty, Brno • Do Čertous, Praha-Horní Počernice

Na trhu od roku: 2000

Platební karty: MasterCard, VISA

Další: bankovní převod, Ebanka, splátky, hotovost

Telefon pro objednávky: 810 625 529

Certifikáty: APEK, Spolehlivý obchod

Do obchodu

Hodnocení produktu 93%

(9 recenzí)
  • Teda co mě upřímně hodně překvapilo(pozitivně) je hlučnost myčky jelikož hluk myčky je menší než hluk rychlovarné konvice což je super :) Hlavně v začátcích jsem ani nepoznal že myčky myje ,jelikož mi to přišlo jako že nemyje.Ale podle ubíhající časomíry jsem zjistil že je vše ok :)

  • Ještě jsou perfektně udělané tlačítka,čili člověk je rychle pochopí.

  • Jako plus je 30minutový program což nemá ani moje pračka :D a nejlepší je že má i myčka extra 15minutový program ,ale ten se mi osobně zdá na nic ,jelikož za 15minut nebude dle mého názoru nádobí umyto dokonale jako např u 30minut nebo 120hod.