Bosch SMS 69M52EU

  • https://image.srovname.cz/cz/500/1741767/bosch-sms-69m52eu.jpg

    0

Typ: volně stojící Kapacita myčky (souprav): 13 Spotřeba energie (kWh): 0.93 Spotřeba vody (l): 6.5 Odhadovaná roční spotřeba energie (kWh): 339.45 Odhadovaná roční spotřeba vody (l): 2372 Energetická třída: A++ Odhadované náklady mytí za 1 rok (Kč): 1446 Odhadované náklady mytí za 5 let (Kč): 7229 Odhadované náklady »

Recenze Bosch SMS 69M52EU

helena.dr všechno

Honza Lány Kvalita mytí je vynikající a obsluha též. návod na ovládání a postrádám příklady uložení různých druhů nádobí do prostoru myčky s příkladem využití vestavby

Honza Celkově je výrobek ve kvalitním provedení. Možnost výškového nastavení košů. + Na začátku jsme měl nedůvěru k hornímu posuvnému koši jen pro příbory ale po prvním umytá jsme zjistil že je to praktické a hlavně účinné A JEŠTĚ nezabírají další místo ve spodním koši jako obvykle. + V každém koši je mnoho příhrádek a držáků s aretací pro lepší umístění nádobí. A pokud chcete můžete klidně mýt i další pánve a hrnce v koši uprestřed, jelikož si nastavíte výšku koše. + Schvaluji hodně pozic na klasické sklenice a hlavně skleničky se stopkou (šampus, víno), zde jich může umýt klidně 12 (zatím vyzkoušeno) bez problémů a ještě jsou další volné. Malé talířky klidně umístíte do středního koše, jelikož jsou zde taky skolpné hřebínkové držáčky. Velká výhoda je možnost sklopit všechny příhrádky, takže dostanete dva úplně volné koše. + Myčka je opravdu tichá, sice MALÉ ALE tu je. Nevím zda je to normální, ale na počátku mycího cyklu začne myčka hučet až mi reznonuje boční plech (mám ji umístěnou na boku k.linky) a trvá to cca 1 minutu, což bylo z prvu nepříjemné, ale když u ní pořád nestojíte zapomenete na to. - Myslím že by přívodní kabel mohl být třeba o 1,5 metru delší. - Nepříjemný zvuk při zavírání dveří, kdy to hlasitě cvakne, je to zámek to ano, ale připomíná to spíše prasknutí plastu, ale ve skutečnosti se nic nestane.

Martin Hlučnost ovvládání

Lumin S při hrádku na pribory Nic

+ Přidat hodnocení více...