Bosch SMS 59M02EU

  • https://image.srovname.cz/cz/500/1472248/bosch-sms-59m02eu.jpg

    0

Typ: volně stojící Kapacita myčky (souprav): 14 Spotřeba energie (kWh): 0.93 Spotřeba vody (l): 10 Odhadovaná roční spotřeba energie (kWh): 204.6 Odhadovaná roční spotřeba vody (l): 2200 Energetická třída: A+ Účinnost mytí: A Účinnost sušení: A Počet teplot: 4 Dětská pojistka: ANO Funkce myčky: displej; indikace »

Recenze Bosch SMS 59M02EU

Jitka Nádobí je dobře umyté ale sušení je velmi slabé i s přídavným sušícím programem z nádobí kape voda. Při reklamaci zcela nové myčky nám sdělili ,že je to na úkor malé spotřeby energie a je to normální. Měli by k tomu dávat sadu utěrek. Měli jsme Bosh myčku 8 let- ta stará sušila.

Pavla, 6.1.2012 Myčku mám cca 2 měsíce, je skutečně velmi tichá, takže i v paneláku je možný noční provoz. S mytím sklenic a bílého nádobí jsem maximálně spokojená, špína se ale nesmí nechat zaschnout. U kovového nádobí tolik spokojená nejsem, zejména pánve si raději myju ručně. Nepříjemně jsem byla překvapená nízkou úrovní sušení, kdy oproti jiným myčkám (např. Mora, Siemens) suší výrazně hůře. Stále hledám ideál pro otevření myčky po ukončení mycího programu, tj. okamžiku, kdy zmizí horká pára, která nádobí dosušuje... Celkově ale spokojenost.

monca Tuhle Bosh SMS jsem měla vyhlédnutou již déle a zatím jsem s ní celkem spokojená. Je tichounká a za dobrou cenu. Některé nádobí oproti jinému hůř suší, ale řeším to tak, že myčkku otevřu a nádobí v ní nechám, zbytková voda se vypaří. Jen na skle to zanechá potom po kapičkách vody takové artefakty. Myje ale parádně.

+ Přidat hodnocení

Hodnocení produktu 53%

(3 recenze)