Bosch SMS 58P62EU

  • https://image.srovname.cz/cz/500/3407674/bosch-sms-58p62eu.jpg

    0

Bosch SMS 58P62EU je další z řady moderních myček na nádobí, která vyniká jedinečným designem v bílé barvě a velice nízkou spotřebou energie díky zařazení do energetické třídy A+++. Kapacita myčky je 14 souprav nádobí a v nabídce je 5 programů, včetně extra sušení. Provoz myčky je velmi tichý, na přední straně displej. Nechybí indikátory soli a leštidla. Šířka myčky je standardních 60 cm. Skvělý pomocník do každé kuchyně, kde šetří váš čas, energii i peněženku.

Recenze Bosch SMS 58P62EU

Martin Sušení je obtížnější, protože myčka nelze jen pootevřít. Nádobí je čisté, ale v některých nádobích se drží voda nebo propadávají.

Danuta Tichá, jednoduché ovládání, dobře myje Nesuší dobře. Zásuvka na příbory je z mého pohledu nepraktická. Není možno uložit např. naběračky, což u předchozí myčky s košem bylo lepší. Taktéž malé lžičky (moka) nelze dobře upevnit, takže během mytí vypadávají a zůstává v nich voda. Dveře myčky nelze po domytí jen pootevřít, což je třeba, aby se myčka odvětrala. Používám tedy vařečku na jištění dveří.

+ Přidat hodnocení