BOSCH SMS 53 M 92 EU

  • https://image.srovname.cz/cz/500/1409032/bosch-sms-53-m-92-eu.jpg

    0

Typ: volně stojící Kapacita myčky (souprav): 13 Spotřeba energie (kWh): 0.93 Spotřeba vody (l): 6 Odhadovaná roční spotřeba energie (kWh): 339.45 Odhadovaná roční spotřeba vody (l): 2190 Energetická třída: A++ Účinnost mytí: A Účinnost sušení: A Délka standardního programu (min): 135 Počet teplot: 5 Funkce myčky: »

Recenze BOSCH SMS 53 M 92 EU

golcova Myčka je krásně tichá, ovládání je jednoduché. Jsme velmi spokojeni. Někdy se stane, že zaschlé nádobí se neumyje dokonale, ale to je asi u každé myčky.

Vladys docela jednoduché a rychlé ovládání, nádobí vypadá po mytí opravdu jak nové, na můj vkus dost tišě pracuje:) doporučuji ..poměr kvalita cena ok zatím nic

Měchura Běží opavdu potichu a dobře myje. Při zapnutém dosušování jsem si představoval, že nádobí bude zcela suché a to není. Stačí však myčku pootevřít a nádobí doschne poměrně rychle.

Martin Vrabec - velmi nízká hlučnost umožňuje využít nízkého tarifu sazby el. energie (mytí v noci na odložený start), bez jakéhokoliv rušení v domácnosti - extra oplach při nenaplnění myčky nádobím během jednoho dne eliminuje ("zasmrádnutí") - velká a variabilní - pro naší 5ti člennou rodinu a haldy nádobí vynikající - neumí sama nádobí uklidit :)

Rucký Absolutní spokojenost, velice tichý chod, jednoduché ovladání, možnost použití veškerých mycích příprávků pro myčky nádobí. Předpokládám, že bude i nízká spotřeba jako vody tak energie.

+ Přidat hodnocení více...

Hodnocení produktu 94%

(24 recenzí)