BOSCH SMI53M75EU

  • https://image.srovname.cz/cz/500/1389779/bosch-smi53m75eu.jpg

    0

Vestavná myčka nádobí BOSCH SMI53M75EU. Vestavná myčka nádobí Bosch SMI 53M75EU v nerezovém provedení. Auto 3in1 – Tato funkce automaticky přizpůsobí průběh mytí právě používanému mycímu prostředku. AquaStop se zárukou – skládá se ze speciální, dvouplášťové přívodní hadice, z bezpečnostního ventilu a plovákovým »

Recenze BOSCH SMI53M75EU

Yvetta S touto myčkou jsme velice spokojeni. Je velice tichá, výborné ovládání a velmi velký vnitřní prostor, který je výborně řešený, takže se vejde velice hodně nádobí. Myčku jsme měnili za starou Fagor (13 let :-)). Měli jsme strach zda se vejde do vestavby a bylo to naprosto špičkové, přesně na milimetr. Kuchyňské dvířka, které jsme na ni montovali sedly ještě lépe než u staré myčky a nebylo třeba ani dodávat takový ten nástavný pásek - který je součástí výbavy. Používáme dřevěné příbory, které nedáváme do myčky, ale přesto na horním koši je malý etažér na kovové nádobí (naběračky, nože ap.),anebo hrníčky od malého capuccina, který je fakt dobrý. Programy jsou dostačující, není sice samotný oplach, ale je tam velmi krátký program, který lze jako oplach použít. Suší velmi dobře nádobí je suché, ne vlhké. Někdo psal, že ze začátku zapáchá - nám nic nezapáchá. Tato myčka velice předčila naše očekávání. Velmi dlouho a pečlivě jsme zvažovali, četli recenze a vybrali jsme dobře. Váhali jsme mezi Elektoluxem, ale ten jí nesahá ani po kotníky a byli jsme se na něho podávat, vevnitř je malý, Prostě nemá chybu a velice doufáme, že dlouho vydrží. Jediná věc, která je trošku zádrhel je montáž, je k ní sice návod, ale poměrně velmi stručný. Ale zvládli jsme to. A pak nás překvapilo otvírání dveří jen tahem, měli jsme strach, ať něco nezlomíme, ale nakonec OK. po namontování super dveře se zavírají samy a tiše, ale pevně, prostě Němci naprosto precizní.

Hanka Příjemné ovládání, trochu hlučnější na začátku programu, následně je chod tichý. Myje dobře, po doběhnutí je nejlepší myčku pootevřít a nechat doschnout. Pokud zůstane zavřená, je nádobí vlhké (ale to asi dělají všechny myčky). Vůbec mi nevyhovuje členění košů. Myjeme hodně běžného nápojového skla a hrnků. Mám problém je v horním koši naskládat tak, aby byly stabilní. Jedna sklenice to již "odnesla". Sklenice na stopce ani nemám odvahu nechat v myčce umýt (v předešlé AEG Favorit jsem je myla pravidelně). Také uspořádání spodního koše mi u AEG vyhovovalo více. Bohužel podle fotografií na internetu jsem tento problém neodhalila a zvolila jsem "lepší" poměr cena/technické parametry.

stepullka1 Velice děkuji vašemu dreamteamu na telefonu, děkuji za rychlou,spolehlivou pomoc ve velkých nesnázích... Vše klaplo k naší plné spokojenosti v opravdu závratné rychlosti...Takhle si představuji služby na úrovni Příště samozřejmě opět jedině u Datartu!

Radka Myčka je super a a velmi tichá, což oceňuji

+ Přidat hodnocení