Bosch SMI 68N65EU

  • https://image.srovname.cz/cz/500/3189226/bosch-smi-68n65eu.jpg

    0

5+1 AUTO, 9,5 l/0,83kWh - 14 sad, 3nás. RackMatic, displej, A+++,A, příborová zás., nerez Serie | 6 SMI68N65EU »SuperSilence«ActiveWater 60 cmvestavná myčka - nerez Myčka ActiveWater v A+++: díky technologii Zeolith je velmi šetrná k životnímu prostředí a k vaší peněžence. A+++: díky jedinečné technologii zeolith myje »

Recenze Bosch SMI 68N65EU

karel Výborné zpracování. Snadná montáž. Tichý provoz. Ačkoliv je deklarována odolnost předního panelu z nerezu, jsou na něm znát prsty

Utinka Super myčka, tichá, ovládá se dobře, velikou výhodou je příborová zásuvka Zatím jsem nic nenašla

Věrka Pouze si asi nezvyknu na délku programu.Myčka,kterou jsem měla 12 let myla dobře i za 30´.Snad se naučím myčku naložit a jít spát. To vidím jako řešení. Doba mytí musí zvýšit i spotřebu el. energie. Nemám to zkalkulováno. Jinak děkuji,je skvělá. S pozdravem Pihrtová

Martin Máme problém zjistit, zda myčka pracuje. Je super tichá. Vejde se do ní spousta nádobí. Uvidíme, jak bude fungovat za rok. Občas zůstane zaschlá špína některém příboru, zatím vychytáváme drobné mouchy.

AK Myčka je jednodše řečeno super. Před touto jsme měli Electrolux ESI6221 a ta byla rozhodně horší v hlučnosti, sušení i mytí. Třetí "šuplik" na příbory je u Bosche také bezva. Electrolux měl lépe řešené koše na upevnění skleniček na víno. Připevňovalo se to za nožičku. Bosch nic takového nemá.

+ Přidat hodnocení více...

Hodnocení produktu 97%

(8 recenzí)