Beko DSFS 6835

  • https://image.srovname.cz/cz/500/2984982/beko-dsfs-6835.jpg

    0
  • https://www.e-beko.cz/data/images/products/3/1260/dsfs6835.jpg

Myčka, které leží na srdci životní prostředí i stav vaší peněženky? Ano! Beko DSFS 6835 je zařízením, které je mimořádně úsporné – a také zatraceně rychlé; s programem Quick & Clean bude vaše nádobí umyté během necelé hodiny! Spotřebič má na špinavé talíře a skleničky nachystáno celkem 8 programů; pomocí sady senzorů zjistí míru zašpinění a sám vybere vhodný program. Myčka je variabilní i co do svého uspořádaní – výšku horního koše lze snadno změnit systémem Acrobat!

Recenze Beko DSFS 6835

Jitka maximální spokojenost myčka dobře myje i suší na výběr hodně programů výškově stavitelný vrchní koš oceňuji, že se sama otevře jako každá myčka špatně suší plastové nádobí po otevření zůstane svítit a musí se vypnout ručně nechala jsem si z původní myčky košík na příbory, který mi vyhovuje víc

Lojzis Myčka hůře suší, i po automatickém otevření dvířek a půl hodinky čekání je občas nádobí pokryté krůpějemi vody, ale jinak myje super i na půl tablety. Je malinko hlučnější při mytí,ale nic strašného to není.

Jan Poměr výkon/cena/spotřeba vynikající. Jednoduchá až primitivní obsluha. Poměrně časově náročný nejúspornější a nejúčinnější eko program (přes 3 hodiny).

Richie Pomer cena vykon optimalni. Trochu sem byl zmaten start tlacitkem, nicmene je to o zvyku.

idyn V horním koši horší skládání sklenic se stopkami.

+ Přidat hodnocení

Srovnání cen Beko DSFS 6835

Filtrovat:

Hodnocení produktu 88 %

(7 recenzí)
  • Skvěle myje, lze přepnout na náplň tablety, takže pořád nesvítí leštidlo a sůl.

  • Uvnitř je světlo.

  • Pomer cena vykon optimalni.