BEKO DIS1520CIS

  • https://image.srovname.cz/cz/500/1521861/beko-dis1520cis.jpg

    0

Typ: vestavbaKonstrukce vestavné myčky: plně integrovanáKapacita myčky (souprav): 10Spotřeba energie (kWh): 0.91Spotřeba vody (l): 13Odhadovaná roční spotřeba energie (kWh): 261Odhadovaná roční spotřeba vody (l): 3640Energetická třída: AOdhadované náklady mytí za 1 rok (Kč): 1239Odhadované náklady mytí za 5 let (Kč): »

Recenze BEKO DIS1520CIS

zahradnickova eva ted uz zadne

cvak Myje dobře, suší dobře, tichá, jednoduché ovládání, za ty prachy není co řešit. Dvířka mají moc silnou pružinu a pokud je nevyklopím úplně, vrací se nahoru. Někomu to možná vyhovuje, mě to dost sere.

Dagmar Kulíšková Dodržení termínu dodání. 1. Samozavírání myčky. Potřebuji aby při otevření myčky zůstaly dvířka v otevřené poloze-což nejde.....Nevím co s tím. Nelze totiž do myčky naložit nádobí když se sama zavírá. Musím mít k tomu ještě jednoho člověka, který dvířka v otevřené poloze podrží. 2. Překvapilo mě, že mi myčka byla dodána bez předního vnějšího krytu dvířek. Na obrázku - dle kterého jsem objednávala - přední kryt byl. Věřím, že uvedené problémy lze nějakým způsobem doopravit. Prosím o pomoc s nimi. Děkuji Kulíšková Dagmar

Lucie Ch. Skvělá cena. Příjemný prodejce.

M. Myčka je prostě skvělá, Celkově jsem spokojená. Cena super. Není úplně tichá, ale ani moc hlučná. Kvalita sušení - méně.

+ Přidat hodnocení více...

Hodnocení produktu 80%

(11 recenzí)