BEKO DFN 6838

  • https://image.srovname.cz/cz/500/1522561/beko-dfn-6838.jpg

    0

Myčka nádobí A+AA Nápň: 13 sad nádobí Spotřeba el. energie: 0,94 kWh Spotřeba vody: 10 litrů 8 programů: Super mini 20, Mini 30, Eco 50, Quick & Clean, Intensive 70 »

Recenze BEKO DFN 6838

kotrbka Naše první myčka, nemám s ní žádný problém, šlape skvěle. Sušení trošku vázne, ale dostala jsem radu. Po ukončení mytí ji nechám půl hodinky zavřenou a pak ji pootevřu, všechno krásně uschne, krom plastů, na těch zůstávají kapky, ale není to žádná hrůza.

Yvona Tichý chod, jednoduché ovládání. Nic.

Kryštofová Myčka je opravdu tichá. Cena byla super navíc s dopravou zdarma a pětiletou zárukou. Trošku hůř suší, ale pokud se nechá odejít pára tak ani se sušením nemáme problém.

mike Po několika týdnech používání mohu ohodnotit jen pozitivně. Systém košů umožňuje velkou variabilitu, nádobí je perfektně čisté (používáme s výrobkem dodávanou značku prostředku all-in-one, dokonce prkénko, ze kterého ručně nešlo odstranit zabarvení, je dokonale čisté. Hlučnost, i když máme kuchyň s obývákem, je velmi nízká, i když si dokážu představit ještě tišší. Podle parametrů je ve stejné cenové kategorii nejlepší. Zatím jsem nenašel, co by se dalo vytknout.

Petrall Rozměry ideální, kvalita mytí ideální, vcelku spokojenost Překvapilo mě nedostatečné sušení - zvlášť v případě, že je to pouze u některých programů. Zůstavají kapky vody, ale pokud se nechá zavřená myčka, většinou to do hodiny doschne.

+ Přidat hodnocení více...