Beko DFN 6632

  • https://image.srovname.cz/cz/500/1573965/beko-dfn-6632.jpg

    0

Myčka nádobí: A+AA Nápň: 13 sad nádobí Spotřeba el. energie: 0,94 kWh Spotřeba vody: 10 litrů 6 programů: Předmytí, Mini 30, Jemné 40, Eco 50, Quick & Clean, Intensive 70 Přídavné funkce: »

Recenze Beko DFN 6632

fafajan Za ty peníze skvělá a tichá. o ničem nevím

Jaroslav Orlík Stává se mi málokdy, že dávám plný knedlík ve všech směrech. Ale tentokrát je to výjimečná situace. Jeneuvěřitelné, že za cenuá necelých sedmi tisíc jsem dostal výrobek, který: -dokonale nyje všechno, co do něj dám a to obvykle na program méně výkonný, než by měl být použit -dokonale usuší všechno vevnitř -dva metry od něj nejsem schopen , v běžném rodinném provozu, poznat, že je puštěn -vynikající programátor, velmi snadno nastavitelný. -dostatečně dlouhé přítoky i odtoky -Jediné, co mi nevyhovuje, jsou kapku vypouklá dvířka, takže myčka vypadá v kuchyni dominantně. JEdná se o myčku bez vrchního dílu, zasunutou pod linku na místo myčky původní. Ale není to nic nepřekonatelného.

Lucie K. Cena super. Úžasně tichounká (máme ji v bytě s kuch. koutem a pokud je v pokoji běžný provoz, myčku neslyšíme). Myje kvalitně. Než člověk zjistí, jak to tam co nejlépe naskládat, chvilku to trvá. Pokud nechám myčku po mytí chvilku pootevřenou, aby vyšla pára, tak je nádobí perfektně suché. Celková spokojenost. Vřele doporučuju... Kort za ty penízky je to super kauf. Nevyměnila bych ji. Na nic jsem nepřišla.

Ondřej Dobrý poměr cena/výkon (pozn. "internetová" akční cena). Jednoduchý a přitom elegantní vzhled, snadné ovládání a displej se všemi potřebnými údaji. Rozvržený košů není úplně ideální (někdy překážejí držáky na talíře jinému typu nádobí) Nesuší úplně do scuha,

Karel313 Jednoduché ovládaní, tichá, dobře myje i jenom občas nějaké to nádobí není úplně suché ale v tom nevidím žádný problém. Ale to důležité je že má malou spotřebu vody. design jenom je v bílé barvě

+ Přidat hodnocení více...