Beko DFC 05210 X

  • https://image.srovname.cz/cz/500/3384274/beko-dfc-05210-x.jpg

    0
  • https://www.vede.cz/soubory/beko-dfc05210x/91733__ms-640_mv-640.jpg

Jsou dny, kdy si člověk opravdu potřebuje odpočinout. A přesně v takové dny vám přijde vhod myčka na nádobí Beko DFC 05210 X – spotřebič, který je machr na špinavé nádobí! Na 12 sad jídelních sad je připraveno 5 mycích programů, operujících v 5 různých teplotách. Myčka si sama řekne o další mycí sůl a její hlučnost je pouhých 49 dB – o svůj domácí klid se rozhodně bát nemusíte! Spotřebič je navíc navzdory své výkonnosti nenáročný na spotřebu elektřiny - úspora peněz je zajištěná!

Recenze Beko DFC 05210 X

David Dobrý den! Co se týká doručení zboží - došlo, jak mělo. Bohužel k mému nepříjemnému překvapení, jsem zjistil, že po rozbalení zboží, je levý bok myčky Beko promáčknutý a dvířka vychýlená a to takovým způsobem, že zvažuji reklamaci zboží.

nikitka23 líbí se mi, že má i kratší programy. měla jsem dříve myčku Bosch, která mi po 6 letech odešla. Nechtěla jsem již investovat mnoho peněz, tak jsem vybrala tuto.Myslím, že tato myčka je dokonce i lepší.

Zdeňka Za cenu očekávaný výkon, splňuje zcela potřeby Vše vyhovuje

jan kolman Mycku jsme koupili na chatu a maximalni spokojenost. Pomer cena vykon naprosto vynikajici. Nerez design velmi povedeny. Zpracovani, funkce a moznosti nastaveni odpovidaji cene. Na chatu skvela volba, na doma bych volil o tridu vyssi model. My mame na doma boschku za cca 12tis tj. 2x drazsi a samozrejme je to znat. JK

+ Přidat hodnocení

Srovnání cen Beko DFC 05210 X

Filtrovat:

Pobočky: Jaroslava Průchy, Most

Další: bankovní převod, Ebanka, splátky, hotovost

Do obchodu

Hodnocení produktu 90 %

(4 recenze)
  • Mycku jsme koupili na chatu a maximalni spokojenost. Pomer cena vykon naprosto vynikajici. Nerez design velmi povedeny. Zpracovani, funkce a moznosti nastaveni odpovidaji cene. Na chatu skvela volba, na doma bych volil o tridu vyssi model. My mame na doma boschku za cca 12tis tj. 2x drazsi a samozrejme je to znat. JK

  • Za cenu očekávaný výkon, splňuje zcela potřeby

  • líbí se mi, že má i kratší programy.