Baumatic BDF 465 W

  • https://image.srovname.cz/cz/500/1330851/baumatic-bdf-465-w.jpg

    0

8 sad nádobí, 7 mycích programů, 5 teplot, tichý chod, LED displej, samočistící nerezový mikrofiltr.Typ: volně stojící Kapacita myčky (souprav): 8Spotřeba energie (kWh): 0.74Spotřeba vody (l): 13Odhadovaná roční spotřeba energie (kWh): 163Odhadovaná roční spotřeba vody (l): 2860Energetická třída: AÚčinnost mytí: »

Recenze Baumatic BDF 465 W

nevsik opravdu jednoduché ovládání,nastavitelná výška horního koše!!-super,vše je jasné,na první pohled pochopitelné. ač doplňuji sůl,stále mi myčka hlásí její nedostatek, některé programy jsou až moooc dlouhé což ale vyřeším zvolením jinehé(kratšího) programu :)))

JARI PŮVODNĚ JSEM BYLA SPOKOJENA S CENOU? I KDYŽ PO 14TI DNECH POUŽÍVÁNÍ JSEM SE OPĚT PŘESVĚDČILA, ŽE SE NEVYPLATÍ KUPOVAT LEVNÉ VĚCI :-( NEVYHOVUJÍCÍ JE NEJVÍCE KONEČNÁ FÁZE MYTÍ, TJ. SUŠENÍ. NÁDOBÍ PO UKONČENÍ CYKLU ZŮSTÁVÁ MOKRÉ, ZÁROVEŇ I VŠECHNY PLASTY, KTERÉ JSOU SOUČÁSTÍ MYČKY. ZATÍM NEVÍM ODKUD TEČE, ALE ROZHODNĚ LOUŽI UTÍRÁM NA PODLAZE KAŽDÝ DEN. ZŘEJMĚ CHYBNÉ PŘIPOJENÍ, KTERÉ ZAŘIZOVALI DOPRAVCI. CHYBÍ ČESKÝ MAUNÁL. VŘELE NEDOPORUČUJI!!!!!!!!!!!!!!!

vilda cena, parametry a rychlost dodání ----------------

cerv že je uzká, jednoduché ovládání trochu hlučnější a chyběl český návod

+ Přidat hodnocení

Hodnocení produktu 60%

(4 recenze)