AEG F88419W0P

  • https://image.srovname.cz/cz/500/1683264/aeg-f88419w0p.jpg

    0

Myčka nádobí AEG F88419W0P se systém OKO Performance, který snižuje spotřebu energie a délku programu, a nabízí tak úspornější způsob mytí nádobí. Inovativní design myčky nádobí ProClean vám umožňuje zvolit to nejlepší místo pro všechno vaše speciální náčiní. V kombinaci se systémem ProClean s přídavným ostřikovacím »

Recenze AEG F88419W0P

Honza Čisté linie a design Libí se mi praktické osvětlení uvnitř myčky které usnadní přehled naloženého nábobí. Dotykové a jednoduché ovládání s přehledným displejem o stavu a času mycího cyklu. Široký výběr mycích programu s teplotou od 45°C do 70°C Velmi tichá - i když občas nějaký pazvuky vydá hlavně při natočení/vypumpování vody. Košík na nádobý je rozkládací, ale taky tím moc pohromadě nedrží. Taky moc nesedí na svém místě. Jako kdyby designeři na něj zapoměli. To jsem ale věděl před nákupem, protože myčka měla jiné přednosti proč jsem si jí pořídil. Oprotí staré myčce která vydržela 13 let, bylo nádobí vždy uplně suché. Tato myčka má na nádobí po sušení ještě drobné kapičky. Zatím nejlepší vyýsledek sušení jsme dosáhl na krátkém 30min programu a po skončení cyklu jsem pootevřel dvěře. Myslím že je to daň za uspornost energie která u starých myček taková nebyla.

lkar dobrý desing,dot.ovládání,tichý chod výrobku bohužel spotřebičuž nefunguje

Anna Myčka je opravdu tichá, nabízí širokou škálu programů a užitečných funkcí. Velmi citlivé dotykové ovládání, chybí pojistka či možnost zablokování tlačítek - při náhodném zavadění je bohužel možné myčku neúmyslně vypnout nebo přeprogramovat.

Alena Ocenujeme myci program 30min/60C - bezvadny pro kazdodenni myti. Druhy nejpouzivanejsi 50min/55C. Zbyle programy prakticky nepouzivame. Ke vsem programum je mozne pridat zaverecne oplachovani 70C (extra hygiene), a dalsi volby. Nadobi je dobre umyte (pouzivam gel) a suche. Pekny design mycky, jednoduche ovladani. Vnitrni osvetleni je pekne a prakticke. Oproti predchozi, dvacet let stare mycce, je tato uvnitr mensi. Nasi ctyrclenne rodine vsak staci (myjeme denne, s rychlymi programy).

grejsinda Líbí se a hlavně myje sama špinavé nádobí

+ Přidat hodnocení více...