AEG F 65410 WOP

  • https://image.srovname.cz/cz/500/1574022/aeg-f-65410-wop.jpg

    0

Typ: volně stojícíKapacita myčky (souprav): 9Spotřeba energie (kWh): 0.76Spotřeba vody (l): 9Odhadovaná roční spotřeba energie (kWh): 167.2Odhadovaná roční spotřeba vody (l): 1980Energetická třída: AOdhadované náklady mytí za 1 rok (Kč): 769Odhadované náklady mytí za 5 let (Kč): 3845Odhadované náklady mytí za 10 let »

Recenze AEG F 65410 WOP

Tangero Spokojenost je s nehlučností. Výrobek je trochu slyšet jen při mytí, ale minimálně. Druhá spokojenost s kvalitou mytí, jenom jsme museli přijít na to, že i ten třicetiminutový program v manuálu uváděný jen jako oplach, zvládne většinu našeho nádobí včetně hrnců od omáčky a polévky (nepřipálené). Jinak nové myčky myjou strašně dlouho, přes dvě hodiny. Prostorné uspořádání. Dvě větší nevýhody, pro někoho nepodstatné, protože souvisí s volným uložením pod linku: 1) Myčka se otevírá silou a tahem, nemá žádný mechanismus, který by otevřel zámek, než tah silou. Jenže myčku máme na parketách, takže tím tahem ji taky vyvezeme zpod linky 2) Nemá žádná očka pro zašroubování pod linku, což s výše uvedeným problémem znamená, že se špatně uchycuje pod linkou, aby necestovala. Naštěstí se tam dají prošroubovat dva šrouby, ale mohli to mít vyřešené lépe přes nějaká očka. 3) Trochu mě vyděsil návod, jak ukládat příbory do kazety na mytí. Naštěstí na to myčka zjevně není tak háklivá, jak návod tvrdí.

Ilona Jednoduche ovladani, ticha a usporna. Nic jsem zatim nenasla.

Petr Rak Hodnocení je zatím po 14 dnech používání., zatím vše funguje. Hodnocení je zatím po 14 dnech používání., zatím vše funguje.

Gabriela :-) spokojená, kvalita odpovídá ceně. koše jsou tak překombinované,že se do nich vejde méně nádobí ,škoda

Luda-cz s myčkou AEG Favorit jsem spokojený. Horní koš se dá polohovat, je docela tichá. Má program, který odhadne zašpiněné nádobí a tím má i menší spotřebu vody.

+ Přidat hodnocení více...