AEG F 55402 IMOP

  • https://image.srovname.cz/cz/500/1576433/aeg-f-55402-imop.jpg

    0

Vestavná myčka nádobí AEG F55402IM0P s ovládacím panelem. Elektronické ovládání, 3místný displej , s otočným ovladačem. Myčka nádobí AEG F55402IM0P nabízí 5 mycích programů: 30 MIN 60°C, Auto 45-70, Bio 50, PRO 70°C, Opláchnutí a čekání. Funkce automatického vypnutí. Satelitní mycí rameno ProClean. Systém ProWater. »

Recenze AEG F 55402 IMOP

Pepíno Absolutně tichá, hezký design. Trochu delší základní program, ovšem to je u této značky obvyklé.

Tomáš Nízká hmotnost myčky, tichost provozu, jednoduchost ovládání - v podstatě jeden automaticky program zvládne vše. Mohli jsme srovnávat - obdobný typ AEG myčky jsme vlastnili více jak 10 let k naprosté spokojenosti. Praktický koš na uložení nádobí, zcela suché nádobí, minimum páry po sušení. Myčka je extrémně tichá, program ale probíhá 2x tak dlouho než jsme byli zvyklí u starého typu. Nádobí je třeba pečlivě skládat, jinak zůstane neumyto - zejména pokud sklízí děti, je problém jim to vysvětlit. Stará myčka drobné prohřešky tolerovala a nádobí umyla. Měli jsme polovestavný typ - ten nyní neexistuje. Velmi mě překapilo, že namalovaný bílý přední kdyt myčka nemá a museli jsme pracně schánět u výrobce kuchyně krycí desku aby nám dodatečně dodal. Dvířka se otvírají velmi ztuha dolů, menší dítě nebo starší člověk to nemusí zvládnout.

Malá Jaroslava . .

Petr Celkově myčku hodnotím velmi pozitivně. Není hlučná, dobře myje, dobře suší a hlavně funguje. Překvapil velmi účinný půlhodinový program, který sice nádobí nesuší, ale v kombinaci s tabletou umyje bezchybně za 36 minut i napečenou skleněnou zapékací mísu. Překvapivě v balení není košík na tabletu. Všechny programy (mimo rychlého 30minutového) jsou skutečně velmi dlouhé. Vesměs přes dvě a půl hodiny. Dveře se otevírají poměrně ztuha.

+ Přidat hodnocení